Počasí
Anketa
Kontakt
Tel:
+420 603 369 192

E-mail:
info@tenisprerov.cz
rezervace@tenisprerov.cz

Adresa:
TENISOVÝ KLUB PŘEROV, spolek
U Tenisu 3250/16
750 02 Přerov I-Město

IČ: 146 17 200
 
Návštěvy
Dnes : 2
Tento týden : 285
Celkem : 238652

Debl Cup

DEBL CUP TK dne 19. srpna 2023

 

Ženy :

 

1.     Dana Hanzlíková  -  Zdena Polívková

 

2.     Zdena Kužílková - Dana Fikrová

 

3.     Jana Sokolovská - Jarmila Vrbová

 

4.     Marcela Hynčicová  - Marie Plánková

 

Muži do 65 - finále A :

 

1.      Marek Havlíček - Martin Fromel

 

2.      Erik Kohut  -  Pavel Markovič

 

3.- 4. Marek Kundrátek  - Miroslav Fikr

 

         Tomáš Andrle  -  Michal Andrle

 

5.-8.  Petr David  - Leoš Kučerka

 

         Antonín Mucha  - Školoudík

 

         Petr Dutko - Jaroslav Kohout

 

         Martin Koňařík - Petr Janda

 

9.      Jareček Novotný  - Radek Charuza

 

Muži do 65 - finále B :

 

1.      Stanislav Petr Kubeša  - Josef Cabal

 

2.     Petr Mikyska  - Matěj  Čech

 

3.-4. Jan Holík - Adam Holík

 

        Jarmil Vysloužil - Roman Doležel

 

5.-9. Martin Klvač  - Ivo Sadílek

 

        Vladimír Luža - Přemysl Lýsek

 

       Michal Pistovčák - Milan Matuška

 

       Martin Čepelák - Aleš Chytil

 

Muži 65 + :

 

1.    Jan Svoboda - Ladislav Kužílek

 

2.    Jiří Žmolík  - Stanislav Plánka

 

3.    Luděk Čepelák  - Vladimír Glosman

 

4.    Vlastimil Štěpánek  - Jaroslav Novotný

 

DEBL CUP TK  dne 20. srpna 2022

 V kategorii muži do  55 let se na první místě umístil debl  :    Vilém Dyčka  -  Miroslav Šidlo

V kategorii muži od 56 do 69 let  se na prvním místě umístil debl  : Miroslav Fikr  -  Marek Kundrátek

Obě kategorie se hrály společně, na dalších místech se umístili :

3.           Vladislav Luža - p. Lysek

             Standa Petr Kubeša - Josef Cabal

4.- 8.      Ivan Rašťák - Milan Chytil

             Antonín Mucha - Petr Vykopal

             David Petr  -  p. Kučerka

             Martin Pěček  - Matuška Jiří

9. - 11.    Jareček Novotný - Pavel Smolka

             Radek Charuza - Emil Heider

             Tomáš Pleva  - Petr Pleva 

Kategorie muži 140 +

1. Ladislav Kužílek - Stanislav Plánka

2. Ivan Prokop  - Jan Svoboda

3. Vlastimil Štěpánek - Jaroslav Novotný sen.

V kategoriích žen se bohužel přihlásila pouze jedna žena,

 

Výsledky turnaje klubu ve čtyřhrách dne 21. srpna 2021

Hrále se jen kategorie mužů bez rozdílu věku. Ženy se do turnaje bohužel nepřihlásily.

 

1. René Běhal, Jiří Kolář

 

2. Petr Vykopal, Antonín Mucha 

 

3. Jiří Karbula, Milan Chromeček

 

4. Marek Kundrátek, Miroslav Fikr

 

5. Petr Kubeša, Josef Cabal

 

6. Jareček Novotný, Pavel Smolka

 

7. Karel Steigerwald, Ivan Rašťák

 

8. Akexandr Beták, Václav Fleissig

 

Výsledky turnaje klubu ve čtyřhrách dne 22. srpna 2020

Muži do 55 finále A

1. René Běhal, jiří Kovář

2. Erik Kohut, Markýz Markovič

3. Tomáš Andrle, Marek Kundrátek

    Antonín Mucha, Petr Vykopal

Muži do 55, finále B, útěcha

1. Jan Holík, Martin Koňařík

2. Jiří Kubis, Karek Steigerwald

3. Petr Janda, Dušan Franěk

    Marcel Zůvala, Milan Lee

Muži 56 +

 1. Petr Kubeša, Lumír Sitko

2. Radek Charuza, Emil Heider

3. Michal Andrle, Ivan Rašťák

   Luděk Čepelák, Goša Glosman

Ženy

1. Sylva Skyvová, p. Vodáková

2. Jana Plevová, Denisa Fylová

3. Lucie Žídková s dcerou Julií

    Jitka Sládečková, p. Stropová

 


 
Výsledky  klubového turnaje ve čtyřhrách  dne  24. srpna 2019     

 Ženy :

1. Marie Plánková, Lucie Žídková

2. Drahomíra Mohaplová, Pavla Horáková

3. Jana Plevová, Šárka Tomková , Martina Smékalová, Martina Nucová

 

Muži  do 55 :

1. Petr Hausner, Pavel Markovcič

2. Karel Kundrátek, Tomáš Blinka

3. Vilém Dyčka, Míra Šidlo, Míra Fikr, Marek Kundrátek

 

Muži  56 +  :

1. Radek Charuza, Emil Heider

2. Jareček Novotný, Pavel Smolka

3. Karel Steigerwald, Jiří Král

 


Klubový turnaj ve čtyřhrách DEBL CUP TK dne 25. srpna 2018( sobota) od 9.00 hod.

Kategorie ŽENY

  1. SMÉKALOVÁ Martina  /  KUBOVÁ Jitka
  2. KADLČÁKOVÁ Katka  /   PLEVOVÁ Jana
  3. Vrbová Jarka  / Kužílková Zdena

Kategorie MUŽI U55

  1. BĚHAL Renda  / KOLÁŘ Jiří
  2. HAUSNER  Petr / JANDA Pavel
  3. HEJNA Marek  / KOŇAŘÍK Martin a bratři KUNDRÁTKOVÉ

Kategorie MUŽI starší

  1. KLEIN Pavel  /  ŠOULE Silvestr
  2. DOLEŽEL  Roman / VYSLOUŽIL Jarmil
  3. ČEPELÁK Luďa /  GLOSMANN Laďa