Počasí
Anketa
Kontakt
Tel:
+420 603 369 192

E-mail:
info@tenisprerov.cz
rezervace@tenisprerov.cz

Adresa:
TENISOVÝ KLUB PŘEROV, spolek
U Tenisu 3250/16
750 02 Přerov I-Město

IČ: 146 17 200
 
Návštěvy
Dnes : 41
Tento týden : 415
Celkem : 188245

Mix Cup

Podzimní turnaj klubu v losovaných smíšených čtyřhrách dne 4. září 2021 - výsledky :

Finále "A"

1.         Lucie Žídková,  Michal Čech

2.         Kateřina Hausnerová, Vladimír Luža

3. - 4.   Eva Sanetrníková, Tomáš Andrle

            Eva Šubrtová,  Martin Šálek

5. - 8.   Monika Vykopalová,  Petr Vykopal

            Zuzana Šálková,  Michal Andrlre

            Marcela Smětáková,  Libor Lanč

            Marie Neulsová,  Petr Kubeša

9.         Marie Plánková,  Marin Koňařík

            Iva Lančová,   Ivan Rašťák

            Dana Hanzlíková,  Matěj Čech

            Renata Novotná,  Bronislav Palla

 

Finále  "B"

1.         Markéta Třetinová,  Jiří Divina

2.         Renata Čechová, Jaroslav Sachr

3. - 4.   Lenka Václavíková, Marek Kundrátek

            Ilona Hynčicová,  Antonín Mucha

5. - 8.  Jana Plevová,  Jakub Žídek

            Zdena Polívková,  Pavel Smolka

            Vlasta Skyvová, Petr Mikyska

            Šárka Tomková, Přemysl Lýsek

9.         Miluše Dosedělová, Miroslav Šidlo

Startovalo  22 párů, super účast.

Výsledky podzimního klubového turnaje v losovaných mixech  dne 5. září 2020
Finále  A
 
1.         Jana Tatýrková,  Jarda Topolánek
 
2.         Dana Hanzlíková, Pavel Březina
 
3.         Václavíková Lenka, Dan Kollár
 
             Kateřina Hausnerová, Marcel Zuvala
 
4. - 8.    Draha Mohaplová, Michal Čech
 
             Zuzana Šálková,  Laďa Luža
 
             Tyna Rašťáková, Radek Charuza
 
             Jarka Vrbová, Stanislav Petr Kubeša
 
 
 
Finále  B
 
1.         Eliška Nováková, Lan Lenoch
 
2.         Marie Plánková, Ivan Rašťák
 
3.         Fúlová Denisa, Jirka Doležal
 
            Zdena Polívková, Pavel Smolka
 
4. - 8.   Jana Plevová, Ladislav Kužílek
 
            Alena Netopilová, Libor Lanč
 
            Marie Neulsová, Petr Netopil
 
            Lucie Žídková, Luděk Čepelák
 
 

Výsledky jarního turnaje klubo v losovaných mixech dne 20.6.2020

Finále  A

1.          Renata Čechová -  Marek Kundrátek

2.          Daniele Dvorská -  Martin Koňařík

3.          Marie Neulsová -  Jakub Šálek   

             Zuzana Šálková -  Michal Čech

4. - 7.   Jitka Sládečková - Michal Andrle

            Martina Smékalová - Marin Čepelák

            Iva Lančová - Jakub Smékal

            Zdena  Polívková  - Antonín Král

8.         Denisa Fúlová - Libor Lanč

Finále B

1.         Marcela Smětáková - Ladislav Luža

2.         Vlasimila Skyvová - Bronislav Palla

3.         Marie Plánková - Přemek Lýsek

            Veronika Kundrátková - Marek Kundrátek

4. - 5.   Alananah Kundrátková - Tomáš Kundrátek

            Iva Smolková  - Jiří  Žmolík

 


 
Výsledky turnaje  Podzimní MIX TK dne 7.9.2019
1. Kateřina Hausnerová, Petr Hausner
2. Lucie Žídková, Pavel Šimanský
3. - 4. Zuzana Šálková, Martin Koňařík, Šárka Tomková, Jakub Šálek
 

 
Výsledky turnaje MEMORIAL MIX TK dne 1.6.2019
Katka Kadlčáková, Marek Kundrátek
2. Jana Plevová, Jareček Novotný
3. - 4. Marie Neulsová, Petr Tolar, Šárka Tomková, Ivan Rašťák
 

 
Výsledky turnaje Jarní MIX TK dne 11.5.2019
1. Lucie Žídková, Martin Koňařík
2. Šárka Tomková, Tomáš Andrle
3.-4. Martina Rešková, Pavel Smolka, Martina Smékalová,  Jakub Žídek
 

 
 
Výsledky turnaje  Podzimní MIX CUP TK  dne 9. září 2018
 
Pavouk A
  1. REŠKOVÁ Martina  /  DOSTÁL Pavel
  2. HAUSNEROVÁ Kateřina  /  KUNDRÁTEK Marek
  3. PLEVOVÁ Jana  /  BARTOŠ Marian    a      SKÝVOVÁ Vlasta   /  LENOCH Jan
 
Pavouk B (útěcha)
   1.  ŽÍDKOVÁ Lucka /  SMOLKA Pave
   2.  SMÉKALOVÁ Martina /  LANČ Libor
   3.  FIKROVÁ Dana /  ŽÍDEK Kuba   a   VRBOVÁ Jarka /  ČEPELÁK Martin
 
 

Výsledky turnaje JARNÍ MIX CUP TK dne  18. června 2016
 
1.       Kateřina Hausnerová, Michal Čech
2.       Renate Čechová, Ondřej Švadlenka
3.-4.  Zuzana Šálková, Tomáš Daněk
          Marie Plánková, Martin Čepelák
5.      Martina Smékalová, Petr Tolar
 
 

Výsledky turnaje MIX CUP TK 2015, který se uskutečnil dne  22.srpna 2015 
1.         Marie Plánková, Petr Hausner
2.         Renata Čechová, Jarda Topolánek
3.-4.     Lenka Lušovská, Dušan Šťastný
            Martina Rešková, Martin Šálek
5.-8.         Dana Hanzlíková, Marek Kundrátek
              Marcela Smětáková, Tomáš Andrle
              Monika Daňková, Stanislav Petr Kubeša
              Jarka Vrbová, Jakub Smékal
9.-16.      Vlastimila Skyvová, Michal Čech
              Eva Šubrtová, Radek Charuza
              Lenka Václavíková,  Michal Andrle
              Marie Neulsová, Libor Lanč
              Šárka Tomková, Antonín Král
              Dana Fikrová, Ivan Rašťák
              Edita Hausnerová, Jareček Novotný
              Zuzana Šálková, Josef Cabal
 

 
Výsledky turnaje v losovaných  mixech  MIX CUP TK 2014, který se uskutečnil  dne 23. 8. 2014  
1.            Čechová, Hausner
2.            Lančová, Bartoš
3. - 4.     Hanzlíková, Charuza
               Prudilová, Šťastný
5. - 8.    Šubertová, Čepelák
             Rešková, Kubeša
             Blahetová, Polívka Vl.
             Skývová S., Kolář
9. - 16.   Daňková, Svoboda
             Vrbová, Šálek
             Polívková Z., Kavalír
             Andrlová, Mohyla T.
             Žídková, Chytil F.
             Tomková, Andrle T.
             Kužílková, Dovčiak
             Hausnerová, Kužílek
17.         Bouchalová, Lanč
18.         Šálková, Andrle M.
19. - 20. Kundrátková Z., Žmolík
             Neulsová, Polívka P.
21. - 24. Dosedělová, Šidlo
             Mohaplová, Novotný
             Plánková, Bohatý
             Blinková, Rašťák
25. - 29. Smětáková, Cabal
             Koudelková, Beno
             Václavíková, Daněk
             Plevová, Glosman
             Skývová V., Koudelka

 
Výsledky  MIX CUP 2013  sobota  7.září 2013 od 8.30  hod.
losovaný mix,  ženy si losovaly spoluhráče
 
Finále A
1. Dana Hanzlíková a Marian Bartoš
2. Lucie Žídková a Michal Čech
3.-4. Yveta Gadasová a Luďek Čepelák
       Ivana Lančová a Ladislav Kužílek
 
 
Finále B
1. Martina Andrlová a Tomáš Daněk
2. Broňa Blahetová a Martin Koňařík

Výsledky MIX CUP TK 2012  dne 25.8.2012: 

finále "A"  :    

1.         Renata Čechová,  Marian Bartoš 
2.         Dana Hanzlíková,  Marek Kundrátek
3. a 4.   Zdena Kužílková, Martin Koňařík,      Sylvie Skyvová, Jiří Střípek

Výsledky finále "B"  :

1.          Lenka Havlíková, Jiří Žmolík
2.          Alena Netopilová, Radek Charuza
3. a 4.   Jana Plevová, Vlastimil Štěpánek        Sládečková, Jiří Doležal